Nordic Walking

Nordic walking je vynikajícím sportem pro každého. Použitím holí pro nordic walking je tato pohybová aktivita vhodná i pro lidi s nadváhou, pro které by např. běh byl problematický. Ke společným vycházkám po okolí Tachova se scházíme v období od začátku dubna do poloviny října každé úterý a čtvrtek vždy v 17:30 před KVK centrem Ancora (Dolní Předměstí 295, Tachov).

Zdravé vaření

Během těchto večerů vám chceme ukázat přípravu jednoduchých a zdravých pokrmů. Společně je také ochutnáme. Aktuální termíny budou vždy zveřejňované na těchto stránkách a také v Tachovských listech.

Křeslo pro hosta

V tomto diskusním programu chceme zvát nejrůznější zajímavé hosty a formou moderované diskuse se seznámit s jejich názory a pohledem na současnost, ale také životními příběhy. Na konci večera bude možné hostům položit dotazy z publika. Aktuální termíny budou vždy zveřejňované na těchto stránkách a také v Tachovských listech.

Studium bible

V rámci večerů studia Bible se seznámíme s největším bestselerem všech dob. Kdy byla Bible napsaná? Kdo ji napsal? Jaké je její poselství a je stále aktuální i v dnešní době? Podobné a další otázky si společně zodpovíme. Je možné si domluvit individuální studium s pastorem Miroslavem Bískem.

Ostatní

Jako nepravidelné aktivity občas naplánujeme společný celodenní výlet, víkendový pobyt klubu zdraví či další programy. O všem budete informováni na těchto stránkách a v Tachovských listech.

Kulturní, volnočasové a křesťanské Aktivity probíhají v komunitním centru KAT
Pivovarská 281
347 01 Tachov